Greška
  • JFolder: :files: Putanja nije direktorijum. Putanja: /home4/osolgap/public_html/osolgapetrov.edu.rs/images/likovna/NocIstrazivaca
  • JFolder: :files: Putanja nije direktorijum. Putanja: /home4/osolgap/public_html/osolgapetrov.edu.rs/images/likovna/Kros
  • JFolder: :files: Putanja nije direktorijum. Putanja: /home4/osolgap/public_html/osolgapetrov.edu.rs/images/likovna/skolskeslike
Obaveštenje
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/likovna/NocIstrazivaca
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/likovna/Kros
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/likovna/skolskeslike

Информатор школе

ИНФОРМАТОР

Матична зграда

Опремљеност школе

У матичној згради се изводи кабинетска настава.

У приземљу се налазе:

• 2 кабинета математике
  • кабинет физике и хемије
  • 2 кабинета српског језика
  • школска библиотека (располаже са 8.645 наслова).
  • кабинет музике и ликовне културе
  • кабинет информатике – дигитална учионица
  • кабинет грађанског васпитања
  • сала за физичко васпитање

На спрату су следећи кабинети:

• кабинет биологије
  • кабинет географије и историје
  • кабинет енглеског језика
  • кабинет руског језика
  • 2 кабинета ТИО-а
  • кабинет верске наставе

У оквиру матичне зграде своје канцеларије за рад имају: директорка школе, секретар школе, шеф рачуноводства, стручни сарадници (педагог, психолог и логопед) и наставници зборницу.

Школа поседује основна учила и наставна средства на задовољавајућем нивоу за несметано обављање наставног процеса.

Oзбиљније опремање кабинета савременијим наставним училима је онемогућено чињеницом да је рачун материјалних средстава школе блокиран већ скоро 4 године.

Дигитална учионица, настала као резултат сарадње са Министарством за информационо и телекомуникационо друштво, првенствено се користи као кабинет за предмет Основи информатике и рачунарства, и кабинет за одржавање часова, за чију су реализацију предвиђена мултимедијална наставна средства.

Намештај којим је школа опремљена је углавном одговарајући, али се веома брзо руинира, па се у том погледу пред наставно особље поставља озбиљан задатак да васпитним радом са ученицима делују у смислу чувања школске имовине.

Захваљујући доброј сарадњи са школама у окружењу, пре две године, обновљен је школски намештај, па је неколико кабинета опремљено мало бољим ђачким клупама и столицама.

Просторије матичне школе греју се на лож уље, а сва подручне зграде на угаљ, осим зграде на Јабучком риту која се греје на струју (ТА пећ).

Поред блокаде рачуна школа је успела да уз помоћ Општине Палилула, у прошлој школској години, адаптира салу за физичко васпитање, обнови фасаду и олуке школске зграде у насељу Глогоњски рит, окречи  зграду на Ковилову, адаптира тоалете у згради на Товилишту...

Наставна средства

компјутер

видео бим