Дечија недеља

02.10. понедељак

Обележавамо почетак Дечје недеље

-У току Дечје недеље, педагог и психолог наше школе посетиће часове ученика 5. разреда, а тема разговора ће бити "Конвенција дечјих права".

05.10. четвртак

Стони тенис

-Ученици од 5 до 8. разреда играће стони тенис у матичној школи у Падинској Скели. Ову активност водиће наставници физичког васпитања.

Маскенбал: ,,Личимо на члана породице“

-Ученици ће уз помоћ својих учитеља организовати тематски маскенбал у школи у Товилишту.

06.10.петак

Играмо шах

-Ученици од 5 до 8. разреда играће шах у матичној школи у Падинској Скели. Ову активност водиће наставник Жарко Каракашевић.

Приредба "Дан смеха"

-Ученици 4/1 су припремили приредбу коју ће извести у Малој школи у Падинској Скели са почетком у 16.45.

-Ученици наше школе присуствоваће састанку представника чланова Ученичког парламента у У ОШ "Васа Пелагић".