Ковилово

Kovilovo-111

skola -kovilovo

УГЛЕДНИ ЧАС У КОВИЛОВУ

Учитељица Вања Миловановић недавно је одржала угледни час из српског језика у одељењу трећег и четвртог разреда у Ковилову. Тим поводом, на сајту објављујемо неколико фотографија са овог часа.

Kovilovoa1

Kovilovoa2

Kovilovoa3

Kovilovoa4

line67

ЈЕСЕЊЕ ИМПРЕСИЈЕ

Јесен је већ на свом измаку, а ми смо хтели да је дочарамо у својој учионици.

Kovilovo201

Kovilovo202

Kovilovo203

Kovilovo205

Kovilovo204

Kovilovo206

ДЕЧЈА НЕДЕЉА

У току Дечје недеље ове школске године одржане су разнолике активности које су изазвале радост код ученика у подручној школи у Ковилову .
Све активности биле су посвећене породици које је пратио слоган:

НЕ ГУБИ ВРЕМЕ-ПОРОДИЦА ЈЕ НАЈВАЖНИЈА
ОНОМЕ КО ТЕ ВОЛИ ПОКАЖИ ПОШТОВАЊЕ
ТВОЈА ЉУБАВ И ПАЖЊА ЊЕМУ ЈЕ РАДОВАЊЕ!

Већ првог дана школу су посетила деца из вртића ,,Маслачак“са својим васпитачицама. Њихова раздраганост пренета је на школарце који су покушали да одговоре на сва питања која су постављена. Предшколце је највише занимало шта се крије у ђачким ормарићима и како се пише на белој табли. Ипак највеселији су били док су певали и играли са својим већим другарима.
Наредног дана ђаци су уређивали паное и активно учествовали у поставци изложбе старих предмета .Родитељи ученика укључили су се активностима прикупљања предмета.

Kovilovo-119

Kovilovo-115

Kovilovo-116

Kovilovo-117

Kovilovo-114
Школу су посетили и тренери карате клуба ,,Витез“ Соња и Игор који су показали најзанимљивије делиће вештине карате спорта које раде на својим тренинзима.

Kovilovo-113

Kovilovo-121

Kovilovo-118

line1060

zgrada kole kovilovo

добро дошли

Kovilovo-prvaci

ковилово

МОЈА ШКОЛА

Четири године сам ишлa у ову школу и сада ћу вам испричати нешто о њој.
Моја школа је мала али пуна разних ђака . У њој ђаци иду од првог до четвртог разреда...
Ова школа има две учитељице, наставника енглеског језика, вероучитеља и једну теткицу као раднике у школи.
Наша школа има две учионице, један ходник , једну зборницу и три тоалета. Све просторије ђаци користе само не зборницу. Зборница је просторија коју користе учитељице и теткица.
Из учионица се стално чује весели жамор несташних ученика .
Учитељице и ђаци припремају сваке године по неколико приредби. Као гости долазе нам деца из вртића и родитељи ђака . На приредби ђаци покажу шта су све научили у школи.
Ми, ђаци највише волимо школско двориште, зато што има пуно простора и ту се можемо играти.
Ђаци из ове школе увек иду у дискотеке, биоскопе, позоришта, излете и рекреативне наставе када је то могуће.
Надам се да вам се допао састав о мојој школи.

ЖЕЛИМ ВАМ ПУНО УСПЕХА У ЊОЈ!!!!!!!