Select Page

Школско такмичење из области „Шта знаш о саобраћају“ одржано је 26. и 28. марта . Ученици су се такмичили из теоријског и практичног дела (саобраћајни тест и полигон спретности). На такмичењу су учествовали :

Б група (ученици рођени 2012.  године) Ива Бановић  и Сава Маркош

Ц група (ученици рођени 2011. И 2010. године: Лука Рапић, Марина Благојевић, Душан Ранчић , Александра Милићевић, Теодора Јевремовић, Леонтина Здравковић, Емилија Милинковић, Ружица Стојковић, Страхиња Стојановић, Урош Танасковић, Милош Јовановић, Никола Којић, Лазар Вељковић, Алекса Лазић и Игор Самоловац.

После бодовања теста и полигона спретности на општинско такмичење пласирали су се:

Б група (ученици рођени 2012.  године) Ива Бановић  и Сава Маркош

Ц група (ученици рођени 2011. године: Лука Рапић, Марина Благојевић, Душан Ранчић  и Александра Милићевић.

Ива Бановић је освојила Прво место и тиме се пласирала на Окружно такмичење. Општинско такмичење је одржано 20. априла у ОШ „Стеван Сремац“.

Окружно такмичење је одржано 12. маја у ОШ „Вељко Дугошевић“ и  после бодовања теста и полигона спретности ученица Ива Бановић је освојиа Треће место.

Наставница Кристина Вукадиновић