Дечија недеља  је ове школске године  обележена тако што смо свакога дана имали организоване различите активности. Ученици су се лепо дружили и сарађивали у заједничким активностима.

Понедељак  4.10.2021. – Традиционално цртање кредама у школском дворишту

Уторак 5.10.2021. – ,,Разумите и ја волим да се забављам” – Организоване су караоке и плесање Јust dance кореографије по избору ученика.

Среда 6.10.2021. – ,,Ја сам дете и треба да ме волите и разумете” – Ученици су на папирићима исписивали анонимне поруке одраслима које су убацивали у корпицу. Поруке су гласиле ,,Ја волим… или ја не волим… а ви не разумете.” Након тога, разговарали смо о дечијим правима. Ученици су илустровали најважније дечије право по њиховом мишљењу.

Четвртак 7.10.2021. – Маскембал – Реализован је маскембал на ком су ученици представљали лик у који су се маскирали, а након тога  играли су и забављали се уз пригодну музику.

Петак 8.10.2021. – Ликовна радионица ,,Ниси сам/сама, ја сам ти пријатељ”.

Реализована је радионица у којој су ученици израдили рад на задату тему.