2/6 издвојено одељење Јабучки Рит је реализовало
Ликовну радионицу: ,,Из дечијих очију сија светло будућности” и
спoртски дан ,,Не морате бити најбољи, довољно је да будете најбољи што можете”.

1/6 издвојено одељење Јабучки Рит реализвало је
ликовну радионицу “Толеранција и љубав за све нас”. Ученици су кроз примере из свакодневног живота разумели да, иако смо сви различити, важно је да будемо љубазни и поштујемо друге.

Дечја недеља школске 2024/25. године, од 07. до 13. октобра.
3/6 издвојено одељење, Јабучки Рит организовало је ликовну радионицу „Деца су цвеће живота”.
Као закључак, деца су нацртала смајлиће на рукама, уз дато обећање да ће заувек бити украс и чувари наше земље.

Дечја недеља школске 2024/25. године, од 07. до 13. октобра.

Издвојено одељење 4/6, Јабучки Рит организовало је ликовну радионицу „Деца су цвеће живота”.
Ученици су писали поруке на тему „Самоћа није мој, а ни твој избор”.

Дечја недеља школске 2024/25. године, од 07. до 13. октобра.

Ученици 3/6 и 4/6, издвојено одељење, Јабучки Рит са децом из вртића „Пролеће” извели су ликовну радионицу „Из дечјих очију сија светло будућности…” Школарци су другарима,предшколцима приближили и дочарали живот у школи који их чека у блиској будућности.

Поводом Дечје недеље ученици 3/6 и 4/6 одељења такмичили су се у спортско-едукативним играма. Истим поводом изведено је традиционално цртање кредама у школском дворишту.