Ученик Петар Балањи и ове школске године је учествовао на такмичењу из Информатике и рачунарства, где се након две рунде квалификација које су се одржале преко петље пласирао на Општинском такмичењу.

Прва рунда квалификације се одржала 4.11.2023.год. где је ученик освојио 300поена.

Друга рунда квалификације се одржала 16.12.2023.год. где је ученик освојио 260поена.

Општинско такмичење се одржало у Рачунарској гимназији, 28. 1. 2024. године са почетком у 10:00 часова.

На Општинском такмичењу ученик је освојио 100поена и тиме  је показао одлично знање и веома добре резултате и тиме се пласирао дирекно на Окружно такмичење.

Ученик се овом приликом похваљује јер је једини ученик који се до сада квалификовао на Општинском и Окружном такмичењу.

Наставник: Кристина Вукадиновић